Азнакаево
  • Рус Тат
  • Азнакайның "ТӨП НИГЕЗ КИЛЕНЕ" онлайн бәйгесенең җиңүчесе билгеле булды

    «ТӨП НИГЕЗ КИЛЕНЕ» бәйгесе конкурсантлары өчен тавыш бирү 15.00 сәгатьтә туктатылды.

    (Азнакай, 13 май) aznakaevo-rt.ru сайтында узучы районыбызның авыл мәдәният йортлары һәм авыл клублары арасында  «Төп нигез килене» ачык бәйгесе конкурсантлары өчен тавыш бирү тәмамланды.

    35 конкурсантның берсе генә җиңүче дип табылды.

    Ул -  иң күп тавыш җыйган Үчәлле авылыннан Шәфыйкова Фәнүзә Әхтәм кызы.

    (Скриншотлар мәкалә астындагы ГАЛЕРЕЯдә)

    Реклама

    Комментарийлар да байтак – конкурсантларны яклап барлыгы 750 хәбәр язылган. Алардан күренгәнчә, Азнакай киленнәре өчен Татарстанда гына түгел, Канада, Казахстан һәм Мәскәүдә дә җан аталар.

    Конкурсантларны яклап язылган комментарийлар аларның шәхси битендә фотолары астында тезелеп киткән, шуннан кереп укый аласыз.

    КОНКУРСАНТЛАР ИСЕМЛЕГЕ 

    (БАРЛЫГЫ  35  КЕШЕ)

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (9)
    Осталось символов:
    • 14 июнь 2018 - 16:02
      Без имени
      Фануза Апа поздравляю Вас с победой! Вы достойны этого звания. И ни в коем случае не обращайте внимание на тех кто машет после драки. Рустем Т.
    • 15 май 2018 - 09:43
      Без имени
      Дөрес түгел икәнлеге билгеле инде. Дк да барсын да җыеп, халык каршында күрсәтеп,шунда билгеләргә кирәк иде.Һәр гаилә дә мактауга лаек, дип уйлыйм мин.Һәр гаиләгә дә гаилә айлыгы кысаларында мактау кәгазе бирергә була!!!!
    • 14 май 2018 - 10:48
      Без имени
      Как говорится - победил сильнейший! О методах не спорят, каждый из ТОПовых участников "дал жару" - у одних за день 7000 лайков и дальше никто их не лайкал, у других по 100 лайков в минуту было и каждый был бы виноват в том что победил)) как правильно тут сказали - хороший показатель честности это комментарии, которых у всех было меньше чем у победительницы и они действительно разнообразные, что может свидетельствовать действительно о поддержке со стороны! А значит выбрали верного участника в качестве победителя! Лично я голосовал не за победительницу, но, лайкал и оставлял комментарий за другого участника.. лайк и комментарий как вижу зачлись.. а значит всё более менее честно)
    • 13 май 2018 - 22:11
      Без имени
      Ул тавышны андый ялган юл белэн телэсэкем жыя ала.
    • 13 май 2018 - 21:06
      Без имени
      Очень давно знаю Фанузу и её семью. Победила достойная. С большой любовью к Вам Фаузия.
    • 13 май 2018 - 18:12
      Без имени
      И по комментариям победил не правильный человек ,вы не правильно голосовали вы схитрили!!!
    • 13 май 2018 - 17:52
      Без имени
      Шушы эйбер дорес мени инде жэмэгэть , бер тавышыгызда дорес тугел, олы гына кешелэр халык алдап ,Канада Америкадан мине сайлыйлар дигэн булып .... Бер сузегез дорес тугел.... Компьютер ярдэмендэ жыйдыгыз сез бу санны ...
    • 13 май 2018 - 16:14
      Без имени
      И по голосам и по количеству комментариев победил достойный человек!!! Поздравляю!
    • 13 май 2018 - 16:03
      Без имени
      Барыгызга да зур рэхмэтмне! !😚