Азнакаево
  • Рус Тат
  • Азнакайның “Чатыр-Тау Арена” спорткомплексында көрәш буенча “Юбилейный” балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе беренчеле узды.

    Азнакайда көрәш буенча узган турнир җиңүчеләре исемлеге Анда 1999-2000, 2001 елгы һәм аннан кечерәк егетләр бил алышты. Үз авырлык категорияләрендә җиңүчеләр: 2001 елгылар һәм аннан кечерәкләр /шәхси беренчелек/ 25 килограммга кадәр авырлыкта: 1 урын - Арсланов Илмир 2 урын - Арсланов Илдар 3 урын - Мәгъданов Илмас 30 килограммга кадәр...

    Азнакайда көрәш буенча узган турнир җиңүчеләре исемлеге

    Анда 1999-2000, 2001 елгы һәм аннан кечерәк егетләр бил алышты.

    Үз авырлык категорияләрендә җиңүчеләр:

    2001 елгылар һәм аннан кечерәкләр /шәхси беренчелек/

    25 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Арсланов Илмир

    2 урын - Арсланов Илдар

    3 урын - Мәгъданов Илмас

    30 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Арсланов Эльвир

    2 урын - Закиров Аслан

    3 урын - Зарипов Ленарис

    3 урын - Мөхәммәдьяров Данияр

    35 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Миңнегалиев Илфат

    2 урын - Хәсәнов Мансур

    3 урын - Юнысов Әлфис

    40 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Закиров Ислам

    2 урын - Вахитов Айгиз

    3 урын - Шәрәпов Илшат

    45 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Мәгъданов Айнур

    2 урын - Басыров Тимур

    3 урын - Арутюнян Геворг

    55 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Сабирҗанов Равил

    2 урын - Хамракулов Алишер

    3 урын - Шәйдуллин Риналь

    1999 елгылар һәм аннан яшьрәкләр /шәхси беренчелек/

    60 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Гарипов Айдар

    2 урын - Галиуллин Айзат

    3 урын - Сабиров Раушан

    3 урын - Мостафин Рөстәм

    65 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Ибәтов Данил

    2 урын - Ршоян Маис

    3 урын - Сәлимов Руслан

    70 килограммга кадәр авырлыкта:

    1 урын - Сабиров Наил

    2 урын - Гәрәев Радик

    3 урын - Сәгъдиев Альберт

    70 килограммнан югарырак авырлыкта:

    1 урын - Гарипов Булат

    2 урын - Фәизов Марат

    3 урын - Вәлиәхмәтов Шамил

    4 урын - Аглеев Ранис

    Т.И. Саниева

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: